Montované domy – šanca osamostatniť sa

Postupne sa nám darí prekonať bariéru, ktorá držala mladé rodiny v ustavičnom strachu z budúcnosti. Neochota uviazať si na krk nevýhodný úver, zadlžiť sa na celý život, živoriť a ustavične si niečo odriekať, tak toto je už minulosť. Hoci v spoločnosti stále pretrváva konzervatívny strašiak, moderní mladí ľudia hľadajú riešenia, aby nemuseli zostávať pri rodičoch. Každý si totiž hľadá cestu a jednou z možností, ako si dopriať vlastné bývanie, sú aj montované domy na kľúč. Okrem toho, že sú mimoriadne dostupné a prispôsobené možnostiam a požiadavkám čerstvo založených rodín, predstavujú tiež rad ďalších atraktívnych výhod. Náš magazín ich teraz predstaví a zároveň ponúkne alternatívu, kde nájsť kvalitu za rozumnú cenu.

Dlhoročné skúsenosti sú zárukou spoľahlivosti

Spoločnosť 3M Dom je na trhu už niekoľko rokov, čo znamená, že má za sebou mnoho skúseností, úspešne dokončených projektov a dôkladne prepracovanú obchodnú politiku, aby bola spokojnosť na oboch stranách. Okrem iného ponúka svojím klientom aj dostupné možnosti, ako sa v krátkom čase sťahovať do vysnívaného rodinného hniezda. Výhodné nízkoenergetické domy sú k dispozícií už o 110 dní. Aby ste uverili, že cena takejto stavby je viac ako výhodná, nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. Nízke prevádzkové náklady má na svedomí mimoriadne dobrá tepelná a izolačná výplň. Počas jedného roka dokážete ušetriť na vykurovaní až polovicu bežných nákladov.

Stúpajúca hodnota

Prirodzenou súčasťou montovaných domov je zabezpečenie proti požiaru, hluku, poveternostným vplyvom, ale i zemetraseniu. Za obzvlášť atraktívnu sa považuje možnosť nenáročnej prístavby. Pokiaľ usúdite, že potrebujete viac miesta, nie je problém vytvoriť ho. Prednosťou stavby je tiež jej čistota a absencia vlhkosti, čo z nej robí vhodný obytný priestor aj pre alergikov. Nevzniká tu problém s plesňami. Dobrou správou zostáva tiež fakt, že v poslednom období bola zaznamenaná zvýšená hodnota montovaných stavieb. Ak sa teda v budúcnosti rozhodnete svoju nehnuteľnosť z nejakého dôvodu predať, môžete sa pripraviť na maximálnu spokojnosť so svojím rozhodnutím. Využívanie kvalitných materiálov a 30-ročná záruka sú rovnako neprehliadnuteľné plusy. Aktuálny katalóg domov nájdete na webe domypremladych.sk. V prípade, že si niektorý vyberiete, firma 3M Dom je pripravená začať stavebné práce. Vy budete na všetko dozerať (môžete nasmerovať dizajn, pôdorys či cenu) a profesionáli sa budú snažiť vyplniť i tie najodvážnejšie individuálne predstavy. Nesnívajte o osamostatnení, osamostatnite sa!

Zdroj a foto: domypremladych.sk