Russian Lips technika zväčšenia pier je bez nepekného duck efektu

Nie každej z nás príroda nadelila dostatočne bohaté pery a v takom objeme, v akom sú dnes módnymi, snáď žiadnej z nás. Zákroky na zväčšenie pier sa robia už dlho, ale výsledok býva skôr bizarným, než efektným. Existuje ale alternatíva, ktorá má celosvetový úspech – ide o zväčšenie pier tzv. Russian Lips technikou.

Bežné zväčšenie pier výplňovou technikou vedie k tzv. duck efektu. Výsledkom je skôr paródia na krásu, než skutočné skrášlenie. Na prvý pohľad je poznať, že k zväčšeniu pier došlo a výsledok nepôsobí prirodzene ani pekne. Úplne iné výsledky ponúka Russian Lips technika, ktorá má priaznivcov po celom svete a ponúka ju aj Inštitút krásy a zdravia Frais.

Technika zväčšenia pier metódou Russian Lips dnes patrí k najžiadanejším na svete

Vždy ju však musí vykonávať skúsený lekár, ktorý má s metódou skúsenosti. Len v tom prípade je efekt takým, aký od metódy očakáva náročná klientka. Technika sa nesústreďuje na neprirodzené zväčšenie objemu pier, ale na zväčšenie červenej plochy pier a tiež na modeláciu tzv. srdiečka hodnej pery. Na internete nájdete aj bizarnejšie výsledky tejto techniky, kde sa srdiečko hornej pery premení na vlnovku. To ale rozhodne nie je cieľom tohoto zákroku u bežných klientok, ktoré chcú dosiahnuť väčšie, ale stále prirodzene vypadajúce pery.

V čom sa líši technika zväčšenia pier Russian Lips od tej klasickej?

Technika je unikátna formou vpichov, ich diferencovanou orientáciou, a tiež veľmi opatrným vrstvením výplňového materiálu. Pery sú prirodzené, výplň je rozložená pravidelne a pery sú nádherne symetrické a krásne vytvarované. Výplňovým materiálom je kyselina hyalurónová, rovnako ako u iných metód, ale vďaka technológii aplikácie je efekt úplne iný.

Zväčšenie pier metódou Russian Lips je pre klientky pomerne jednoduchý zákrok, ktorý sa robí len za lokálneho umŕtvenia a nevyžaduje žiadnu hospitalizáciu. Ide o zhruba 45minútový bezbolestný zákrok. Pre zachovanie efektu je nutné aplikáciu opakovať vždy po 7 až 10 mesiacoch.