Kvalitné čistiace stroje šetria prácu upratovačkám

V súčasnej dobe je v pracovných procesoch kladený dôraz na rýchlosť a efektivitu. Avšak rýchlo odvedená práca by nemala byť na úkor kvality, najmä čo sa týka čistoty a hygieny. Pokiaľ zháňate kvalitné čistiace stroje, ktoré uľahčia prácu upratovaciemu personálu, dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť TCS Slovakia. V jej produktovom portfóliu nájdete profesionálne upratovacie stroje, ktoré vás nenechajú rozhodne v štychu.

Keď sa povie upratovací stroj, každý z nás si spomenie na menšie vozidlá s čistiacimi prvkami, ktoré pravidelne jazdia v obchodných centrách. Čistiace stroje by sa dali rozdeliť z hľadiska obsluhy na dve hlavné kategórie – s chodiacou obsluhou a so sediacou obsluhou. Z pohľadu účelu použitia by sa dali čistiace stroje rozdeliť na umývanie a zametanie. Ak sú vaše podnikové priestory opatrené kobercami, nemal by v arzenálu upratovacej čaty chýbať kobercový extraktor.

t5-ec-h2o-groceryStroje s chodiacou obsluhou

Prvým variantom sú upratovacie stroje s chodiacou technikou, ktorá nachádza uplatnenie v menších priestoroch. Moderné stroje sú osadené batériovým či elektrickým pohonom. Nespornou výhodou je nízka hladina hluku, ktorá neruší okolie. Veľmi populárne sú stroje vo firmách, výrobných halách, menších obchodných centrách a podobne.

Stroje so sediacou obsluhou

Vo väčších priestoroch by mali poslúžiť skôr stroje so sediacou obsluhou. Ako už samotný názov napovedá, upratovač sa posadí na techniku. Nenachodí sa, teda môže ľahko umyť aj pomerne veľké plochy bez akejkoľvek námahy. Upratovacie stroje majú naftový, LPG či batériový pohon.

Ak chcete investovať do kvality s dlhou životnosťou, odporúčame obrátiť sa na spoločnosť TCS Slovakia, ktorá pôsobí na tuzemskom trhu od roku 2011. Ponúka špičkovú čistiacu a upratovaciu techniku ​​značky TENNANT, ktorá má výrobné závody v USA, Holandsku, Veľkej Británii, Číne a Brazílii.