Nové partnerstvo s VMware - nové školiace príležitosti

Nové partnerstvo s VMware – nové školiace príležitosti

ALEF Training je od septembra 2023 certifikovaným a autorizovaným learning partnerom pre VMware a ponúka sériu školení, ktoré sa týkajú VMware vSphere (Install, Configure, Manage alebo Fast Track či Operate, Scale, Secure), VMware Horizon (Deploy, Manage) a VMware NSX (Install, Configure, Manage). Čo to znamená? Americká spoločnosť VMware s pobočkami v Palo Alto, San Franciscu a v Bangalore vyvíja produkty WMware Workstation, ktoré slúžia na virtualizáciu jedného či viacerých počítačov na jednom hostiteľskom zdroji. Môžete tak získať školenia a posunúť sa kariérne vyššie.

Variabilita kurzu a využitie v IT

VMware je od roku 2008 členom Linux Foundation a jeho program je možné používať na platformách Microsoft Windows, Linux a Mac OS X. Vďaka školeniam VMware získate informácie o riešeniach pre desktopy, servery a virtualizáciu a naučíte sa o možnostiach virtualizovaného hardvéru od procesorov, pamätí, grafických kariet až po sieťové karty a ovládače diskov.

Názov VMware a jeho časť „VM” je skratkou pre „virtual machine”, čo prezentuje snahu firmy presunúť niektoré hardvérové časti do virtuálneho priestoru (podobne ako cloudové systémy nahrádzajú lokálnu pamäť zariadení).

Inšpirujte sa a získajte najnovšie poznatky od lídra v oblasti virtualizačných technológií a cloudových riešení. Vyberte si kurz z ponuky ALEF Training a posuňte svoje vedomosti s autorizovaným learning partnerom VMware.