Čo ak nechcem poschodový dom? Montované bungalovy na klúč

Slovo bungalov určite v minulosti vyvolávalo dojem maličkého domčeka niekde pri oceáne, pred ktorým je niekoľko surfov a maličká veranda. Bungalovy sa tešia veľkej priazni mladých ľudí, no ešte stále je tu tradícia veľkých murovaných domov, a preto je potrebné si vysvetliť, čo bungalov je, aký je rozdiel medzi murovaným domom a bungalovom.

Bungalov naozaj pochádza z Indie a priniesli ho Briti, ako výsledok riešenia rýchlo postavených drevených domov, ktoré majú cca. 4 miestnosti, obývací priestor v strede domu a verandu. Naša spoločnosť stavia bungalovy na kľúč a tieto rodinné domy sú vyhľadávanou možnosťou pre mladé rodiny, seniorov a ľudí hľadajúcich jednoduché a vkusné riešenia svojho bývania.

Bývať v dome bez schodov je pre mnoho ľudí rozhodujúcim atribútom, no určite musíte v prípade bungalovu brať do úvahy, že máte iba jedno podlažie. Ak teda máte na stavbu pozemok menších rozmerov, alebo sa nemienite vzdať záhrady a dvora, uprednostnite viacpodlažný dom.

Montované domy na kľúč a najmä bungalovy sú v rámci priestoru veľmi efektívne. Bungalovy, ktoré staviame dávajú obyvateľom možnosť využiť priestor maximálne a eliminujú nevyužité miesta. To platí v prípade vecí, ale aj pri svetle, pretože bývanie v bungalove je presvetlené. Okrem toho je tiež z našej praxe známe, že schody a poschodové domy sú záležitosťou viacerých generácií. Schody a detské izby na poschodí pomyselne delia rodinu. V bungalove si je rodina bližšie.

Bungalov je forma bývania do rozličných podmienok a pre rôzne typy ľudí, preto je populárna od Kanady až po Indiu. Všade tam ľudia dokážu pracovať v diskrétnom prostredí, ale taktiež vyhľadávajú možnosť si dať rannú kávu na verande. Cena za bungalov sa u nás pohybuje na úrovni 66,400 eur za 80 metrov štvorcových. Viac informácií sa však dozviete z našich webových stránok, prípadne nás kontaktujte a my s vami radi vyberieme presne ten typ domova, ktorý hľadáte.