Doprajte si dokonalý odpočinok vo wellness centre v srdci lyžiarskeho strediska Jasná

Každý sme iný a na každého z nás platia odlišné pravidlá, preto je ťažké jednostranne určiť, čo vám počas náročných a stresových dní najviac pomôže odreagovať sa a zbaviť sa negatívnych myšlienok. Existuje však zaručené miesto, ktoré prinesie úľavu snáď každému z nás! Áno, navštíviť wellness centrum je skvelým typom, keďže práve tu sa môžete zbaviť nadbytočného stresu, únavy či nepríjemných bolestí svalstva a zároveň nabrať potrebnú energiu a silu na zvládnutie životných prekážok.

Nechajte sa híčkať od profesionálov!

Wellness centrá sú určené pre všetkých tých, ktorí sa radi starajú o svoje telo, chcú vyzerať dobre, ale aj sa tak cítiť a v neposlednom rade si oddýchnuť od každodenných starostí i povinností. Dnešné rekreačné wellness centrá sú primárne určené pre relaxáciu celého tela, no taktiež pre zábavu a potešenie, čo ocenia najmä naše ratolesti. Nezáleží na tom, či túžite po celotelovej masáži, relaxe vo vyhriatej vírivke pri poháriku dobrého vínka alebo saunovaní po náročnej celodennej túre – všetko môžete nájsť na jednom mieste, a to priamo v hoteli pod Chopkom! Okrem toho si tiež môžete dopriať rôzne kozmetické procedúry, ktoré síce vyhľadávajú skôr ženy, ale aj muži už dávno prišli na to, že občas nie je na škodu nechať sa „híčkať“ od profesionálov a vyskúšať liečivý zábal či hydratačné ošetrenie pleti.

Naplánujte si letnú dovolenku s časovým predstihom a ušetrite až 20%

Ak ste už začali plánovať letnú dovolenku a rozhodli ste sa ostať na Slovensku, vedzte, že lepšie ani spraviť nemôžete! Nádherné slovenské hory, mnoho príležitostí na rôznorodú turistiku, zábavné atrakcie a aktivity v Tatrách, ktoré si zamilujú nielen veľkí, ale aj tí najmenší! Lyžovačka, turistika, nočný život, cyklistika, kulinárske zážitky či kúpanie sú len niektoré z aktivít, ktoré si môžete užiť od rána do večera, počas celého roka! Je potrebné uvedomiť si, že v dnešnej dobe stres „útočí“ naozaj na každého z nás a nie je dobré sa ním nechať ovládať alebo sa ho zbavovať až vo chvíli, keď vás úplne pohltí! Práve naopak – vybehnite si počas najbližšieho víkendu na hory, užite si spoločné chvíle s tými najbližšími a spravte si radosť častejšie, ako len počas letnej dovolenky. Veď kto povedal, že na poriadny odpočinok máme právo len raz za jeden rok?

Ubytovanie v srdci Tatier – láska na prvý pohľad!

Ak hľadáte nádherné ubytovanie s bazénom uprostred čarokrásnej tatranskej prírody, jedným zo zaručených typov je špičkový Hotel Grand, ktorý leží v srdci celoročného strediska cestovného ruchu v Jasnej. Zážitok z pobytu umocní nielen neobyčajný výhľad na okolie, priateľský prístup personálu a excelentná kuchyňa, ale aj komfortné izby, ktoré zabezpečujú dokonalý priestor na oddych po celom dni! Využiť môžete dokonca požičovňu bicyklov, spoločenských hier, biliardu a mnoho ďalšieho, takže o zábavu budete mať postarané po celý čas pobytu! Ak túžite po prvotriednom relaxe po celom týždni, neváhajte a zarezervujte si izbu (Economy, Deluxe) alebo apartmán (Štandard, Deluxe) ešte dnes a získajte atraktívnu zľavu až do výšky 20%, ktorá vás určite poteší!

 

Obrázky: grandjasna.sk