Donáška jedla Bratislava vyrieši vaše obedy

Jedno teplé jedlo denne by malo byť základom zdravého stravovania v akejkoľvek dobe. Nechcete chodiť do reštaurácií, aby ste sa v dnešnej problematickej dobe nenakazili? Alebo na to nemáte čas? Nechajte si každý deň voziť výborné teplé obedy.

Obedy Bratislava až do domu už nie sú utópiou. Vďaka známej reštaurácii v Bratislave Lamači vznikol zaujímavý projekt JedloBratislava.sk. Ten sa rozhodol, že nenechá Bratislavčanov bez teplého obeda ani v dobe koronavírusovej krízy. Skvelá slovanská kuchyňa sa rozváža po celej Bratislave.

Teplé jedlo až pod nos

Doba nás pripútala domov – sme chorí, v karanténe, či len pracujeme v rámci home office. Rozhodne však nikto z nás nechce dnes a denne variť sebe, deťom a ostatným členom rodiny. Víkendy – prosím, prečo nie. Večere, aj to sa dá. Ale keď ešte pribudnú obedy, je varenia už príliš. Naviac načo variť, keď kvalitné slovenské jedlá nám dovezie lamačská reštaurácia až domov?

Je z čoho vyberať

Obedové menu má každý deň na výber hneď štyri jedlá. Obvykle jedno bez mäsa, a tak neurazí ani vegetariána. K tomu je vždy jedna polievka. Čo sa varí? Už sme to spomenuli – perfektná slovenská kuchyňa. Presne taká, akú varíme aj doma. Francúzske zemiaky, bravčový rezeň, vyprážaný karfiol… Veci, ktoré chutia nám aj našim deťom.

Jedlo na objednávku nie je ani drahé

Menu stojí 4,90 € alebo 5,50 €, polievka je v rámci menu zadarmo. V Lamači je rozvoz dokonca zadarmo. V ďalších častiach Bratislavy zaplatíte od 1 do 4 €. Napríklad dovoz jedla Petržalka vás vyjde na 3 €. Za jednu cenu dopravy vám z reštaurácie samozrejme privezú porcie aj pre celú rodinu.

Vďaka skvelému nápadu JedloBratilava.sk nakŕmite seba v rámci home office, deti, ktoré nemohli do školy, babičku, ktorú nechcete nechať v tejto dobe príliš vychádzať, ale aj hladného manžela v práci, ktorému môžete objednať jedlo s dovozom až do kancelárie.

Dobré jedlo aj do firiem

Donáška jedla Bratislava funguje aj pre firmy. Nielen pre jednotlivcov, ktorí si môžu objednať do kancelárie obed. Nakŕmte celú firmu dobrým obedom ako zamestnávateľ. Ponúknite ho trebárs ako bonus zamestnancom za to, že nebudú chodiť na dlhé pracovné obedy. Zaistíte väčšiu bezpečnosť zamestnancov pred nákazou koronavírusom či iným respiračným ochorením. Platiť je možné aj na faktúru.

A ako si objednať svoje obedy?

Individuálne objednávky donášky jedla riešte v daný deň telefonickou objednávkou do desiatej hodiny. K dispozícii však máte vždy jedálny lístok na celý týždeň. Takže si smelo cez e-mail objednajte jedlo od pondelka do piatku. Budete mať istotu, že nezabudnete a nezostanete hladnými.

Zmeňte svoj životný štýl

S obedom do domu či do kancelárie vnesiete poriadok do svojich stravovacích návykov. Sýty obed vás odnaučí od príliš bohatých večerí, ktoré nie sú ničím dobrým pre našu postavu či zdravie. Ráno cereálie, na obed kvalitné a chutné jedlo, večer zelenina v šaláte – to je ideálna skladba dennej stravy. Na desiatu a olovrant si môžete ešte zahryznúť nejaké to ovocie.